Terug
Innovatiestrategie
Team inrichting

Hoe VB-Airsuspension gas geeft op productontwikkeling

Klantcase VB-Airsuspension

Ken je dat gevoel dat je de beste bent, maar dit ook graag blijft? Precies dat gevoel had de ceo van VB-Airsuspension toen hij ons benaderde om een dedicated innovatieteam op te richten. Zijn uitdagingen: 

  1. Hoe groot moet dit team zijn?
  2. Welke rollen heeft dit team dan?
  3. Hoe selecteer je winnende teamleden?
  4. En welke innovatieskills zijn cruciaal om onafhankelijk (van Friday out of the Box;) te opereren?

 

Dit is wat wij deden
Wij begeleidden een innovatieprogramma op maat van 1,5 jaar waarin we een nieuw innovatieteam selecteerden via 3 selectietesten en observaties. Vervolgens trainden we dit team op 10 innovatieskills en we richtten een sneller innovatieproces in inclusief snelle besluitvorming: letterlijk gas op het productontwikkelingsproces.

 

Wat het opleverde?

  • 300% snellere productontwikkeling
  • Een zelfstandig high performing innovatieteam
  • Diepgaand inzicht in nog onvervulde klantbehoeften

“Een van de weinige consultants die ook echt impact hebben op  de dagelijkse bedrijfsvoering en meetbare resultaten boeken.” 

Kay Lamers
Senior engineer R&D VB-Airsuspension

Wil jij ook meer gas geven op innovatie?
Bekijk onze strategische innovatieprogramma’s op maat en ontdek hoe we jou kunnen helpen om jouw innovatieproces naar een hogere versnelling te brengen.

Doris Hoefnagels | Innovatieconsultant Friday out of the Box

Doris Hoefnagels

Doris is Innovatieconsultant. Ze ontwerpt en faciliteert innovatieworkshops en trainingen die teams helpen bij het ontwikkelen van klantgerichte producten en het nemen van strategische besluiten.

Innovatieversnellers voor leiders met lef

Onze innovatieprogramma’s