Conceptontwikkeling
Werk je ideeën uit tot een uniek concept waarmee je de directie en de markt overtuigt.
Over deze module
Ideeën genoeg. Maar hoe werk je ze uit tot een onderscheidend concept dat echt een probleem oplost? In deze training leer je niet alleen wat een goed concept is, maar ook hoe je het positioneert en gedetailleerd uitwerkt in tekst én beeld.
Waarom is deze skill onmisbaar, júist in het AI-tijdperk?
Als je een sterk concept wil uitwerken, moet je nieuwe verbanden leggen, een probleem door en door begrijpen en van daaruit een logische oplossing bedenken. Concepten die met AI gegenereerd zijn, lijken misschien creatief en overtuigend, maar zijn vaak niet goed doordacht.
Voor wie is deze module?
Fundamentals
Voor innovatieteams die ideeën niet standaard uitwerken tot gedetailleerd concept.
- weet je waar een goed concept uit bestaat, en welke stappen je doorloopt om daar te komen
- kun je een simpel concept uitwerken voor een specifieke doelgroep, in tekst en beeld
Intermediate
Voor innovatieteams die al 5 tot 20 concepten hebben ontwikkeld.
- ken je je klantvoordelen
- weet je hoe je een concept onderscheidend positioneert, en uitwerkt in overtuigende tekst én beeld
Advanced
Voor innovatieteams die meer dan 20 concepten hebben ontwikkeld.
- weet je hoe je out-of-the-box concepten ontwikkelt die een probleem oplossen
- kun je anderen trainen in conceptontwikkeling
Sanne Lichtendahl
Partner en innovatiestrateeg
Sanne is partner en Innovatiestrateeg. Met haar expertise op co-creatie en procesontwerp begeleidt ze teams in het ontwikkelen van out of the box oplossingen die werken in praktijk.
Offerte of advies?
"*" geeft vereiste velden aan